Apartmánový dům Vrchy – zahájena REZERVACE

Apartmány v krásném prostředí golfového resortu OSTRAVICE

Od března 2024 je zahájena rezervace apartmánů , kde vnitřní prostředí vytváří systémy topení a chlazení od firmy VARIOTHERM , doplněné o jednoduchou regulaci , která majitelům umožní vždy přijet do příjemně vytopeného nebo vychlazeného prostředí a užít si svou „18“ v nádherné přírodě, do které je golfový areál zasazen. Dokončení se předpokládá v roce 2025.

kontakt : Ivana Mezlíková
tel:  +420 773 288 773     e-mail: mezlikova@varioteam.cz

( +420 602 793 456  e-mail : bartu@varioteam.cz )

 

REZERVAČNÍ POPLATEK :   250.000 Kč

Filozofie

Jedno z nejvyhledávanějších golfových hřišť v obci Ostravice v Moravskoslezských Beskydech nabízí, kromě vyžití při kvalitní hře, nádherná horská panoramata a nezaměnitelnou atmosféru.
V zimním období se areál změní na ráj pro milovníky běžek s množstvím běžeckých tratí.

Nabídkou 22 apartmánů přímo na hřišti plníme sen pro mnohé návštěvníky oblíbeného resortu. Apartmánový dům, umístěn přímo na golfovém hřišti, umožňuje jeho obyvatelům přímé spojení s hrou a s okolím. Přímo v objektu se nachází speciální sklepní kóje pro úschovu golfových bagů a vozíků. Z golfového resortu se do apartmánového domu mohou jeho obyvatelé dostat přímo na golfových vozících.
Příští vlastníci, resp. obyvatelé Apartmánového domu VRCHY, budou moci za zvýhodněných podmínek využívat služeb golfového klubu – např. členství, restauraci a wellness.

Lokalita

Golfový resort Ostravice není třeba golfové veřejnosti zvlášť představovat. Apartmánový dům VRCHY nese název podle lokality v katastru obce Ostravice, kde se apartmánový dům a resort nachází.

Umístění přímo u Klubu golfového hřiště podtrhuje lukrativnost záměru. Z ní vyplývá i interakce a synergie takto propojených objektů, resp. Apartmánového domu VRCHY a golfového resortu. Výhodou lokality je i blízkost dalšího nádherného hřiště, kterým je resort Čeladná, vzdáleného pouhých 10 km. V zimním období lokalita nabízí kvalitní běžkařské tratě, je tedy atraktivní celoročně.